Ambalajlama

Nizamoğlu Nakliyat | 7/24: 0532 412 83 12

nizamoglu-nakliyat

Nizamoığlu Nakliyat Olarak Evden Eve Nakliyat başta olmak üzere müşteriye sunulan tüm nakliye hizmetleriniz güvenli bir şekilde hasarsız yyapılabilmesi esasen sunulacak hizmetin firma tarafından en iyi şekilde organize edilmesine bağlıdır, Özelllikle hasarsız bir nakliye hizmeti ile müşterinin güvenliğini sağlama adına, verilecek ambalajlama hizmetinin çok foksiyonlu olarak ele alınması, her ayrıntıyı inceden hesaplayarak planlama dahilinde amballajlamanın işinde uzman ekipçe yapılması gerekmektedir.

Eşyaların hassasiyetine göre ambalaj malzmesinin seçilmesi çok önemlidir, Eskiden gazeteler sarılıp toplama kolilerle yapılan paketleme işlemi taşınma sonrasında eşyalarda bütük hasar meydana getiriyordu. Gelişen teknoloji ile bu sorun büyük bir ölçüde aşılmış kullanılan ekipmanların sağlıklı ve hijyenik olması eşyalardaa oluşabilecek tüm hasarların önüne geçmiştir

istanbul-nakliyat

Mobilyaların sökülüp numaralandırılarak ambalajlanması tekrar montajlanması usta marangozla r tarafından yapılmalı, kullanılacak malzemelrin çizilmeye, darbeye karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Cam eşyaların, elektronik eşyaların kesinlikle dikkatli bir taşıma, yükleme ve boşaltma gerektirdiği için ambalajlamadan sonra üzerilerine mutlaka bir uyarı yazılması gerekmektedir.

Nizamoğlu Nakliyat ile eşyalarınızn güvende taşınması için ambalajlama, paketleme dahil tüm hizmetler uzman kadrolar tarafından yapılmaktadır.

scroll up