Depolama

Nizamoğlu Nakliyat | 7/24: 0532 412 83 12

nizamoglu-nakliyat

Nizamoğlu Depolama, Eşya Depolama Hizmetleri

Nizamoığlu Nakliyat Olarak Evden Eve Nakliyat gösterdiğimiz başarı, müşteriden nakliye hizmet alanları konusunda bir çok talebin gelmesine vesile olmuş, dürüst ve ilkeli nakliye hizmetini ilke edinen firmamızın gelen taleplere anında karşılık vermesi ve müşiteri memnuniyetini koruma adına bu taleplerin karşılanmasını sağlama adına depolama hizmeti de verilmeye başlanmıştır

Depolama, eşya depolama, kurumsal depolama olarak hizmet ağna eklediğimiz depolama hizmetlerinin evden eve nakliyatta ki başarımızı koruma adına en güzel şekilde verilmesi amacı ile depolama hizmeti için kullandığımız alanın gerçekten tüm olumsuzlukların önüne geçme adına uygun olmazı kesinlikle olmazsa olmazlarımızdandır. Diğer depoalam hizmeti vermeye çalışan nakliye firmaları gibi bina içinde tutulan derme çatma dairelerde değil özel olarak depolama hizmeti için inşa edilmiş bina ve hangar ve antrepolarda hizmet vermekteyiz.

.

istanbul-nakliyat

Depolama hizmeti verdiğimiz alanın iç ve dış etkenlere karşşıbuna yangın, hırsızlık, sel gibi tüm olumsuzluk yaratan en başta etkenlerde dahil tüm etkenlere karşı sigorta yapılmakta müşterinin eşyanı teminat altına alınmaktadır. Genelde birçok depolama hizmeti veren firmalarda yaşanan hijyen sorunu ve haşere sorunu, aslla firmamızda yaşanmamaktadır ki, buna en başlıca sebepo sirekli depolarımızın temizlenerek ilaçlanması gelmektedir.

İster ev eşyası depolama olsun isterse kurumsal eşya depolama olsun tüm depolama hizmetlerimiz sözleşme dahilinde sigortalı olarak yapılmakta, eşyalar depolanırken özel paletlere ambalajlanarak yerleştirilmek sureti ile belirlediğiniz süre zarfında muhafaza edilmektedir.

Depolama süresi bitiminde eşyalarınız isteğiniz dahilinde adresinize güvenli nakliye hizmeti sunularak gene bu sözleşme dahilinde teslim edilmektedir.

scroll up