Hakkımızda

Nizamoğlu Nakliyat | 7/24: 0532 412 83 12

sehirici-nakliyat

Nizamoığlu Nakliyat 1976 yılında istanbulda kurulmuş olup kuruluş tarihi ile sektörün ilk firmalarındandır. Geçmişten bugüne geçen 40 sene boyunca sürekli kendisini geliştirerek modern nakliye hizmetinin uygulandığı ender firmalardan olan firmamız, zamanla sektörde edindiği tecübelerini yeti,ştirip kadrosuna kattığı personelineda aşılamış, evden eve nakliyat olsun yada kurumsal taşımacılık hizmeti olsun tüm nakliye taleplerinin en hızlı şekilde hasara ve hataya bir imkan sağlamadan gerçekleşmeisni sağlamıştır. Bireysel ve kurumsal bir çok refenasa sahip, müşterisin memnuniyetini anahtar olarak gören firmamız, sağladığüı sorunsuz nakliye hizmetlerini ile tüm müşterielrinin güven kapılarını açmayı başarmıştır..

Evden Eve Nakliyat Firmaları, Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat firmaları sayısının güzen güne artması sektöre + dan fazla - olarak yansımızş, yasal olarak bir tabuya ve yapıya sahip olmayan belgesiz, yetkisiz çalışan acemi ve tecrübesiz kişiler yüzünden sektör büyük maddi kayıplar yaşammıştır. Manevi olarakta gördüğümüz zararı en güzel iface etmek gerekirse nakliye talebi dopğan insanların eşten dosttan dıuydukları taşıma şikayetleri en güzel örnektir.

İşte Bu sıkıntı8ların artık son bulması nakliye hizmetinbin aslında o kadar korkulacak bir sektör olmadığüının müşteriye anlatılması adına bu hizmeti hakkı ile yürüten firmalara çok iş düşmektedir. Kanunlar çerçevesinde hizmet veren gerekli yyetki, ve taşıma belgelerinin hepsine sahip firmamız, müşteriden gelen talepler olursa bu belgeleri ibraz etmekte tereddüt etmez. "Belgelerimiz i görmek adına belgelerimiz sayfasına bakabilirsiniz

scroll up