Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Nizamoğlu Nakliyat | 7/24: 0532 412 83 12

Sarıyer Evden Eve Nakliyat 'ta Memnun Edici Hizmet Olanakları

Dünyanın her yerinde hangi hizmeti alıyor olursanız olun hiç şüphesiz karşınızdaki insanlarda Güleryüz ararsınız. Sarıyer evden eve nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimiz bizim için bir defalık değil devamlı çalışacağımız iş ortaklarımızdır. Tüm personellerimiz güvenli ve eğitimli bir kadrodan oluşmakta ve güler yüzlü hizmet ile müşterilerine güvenli ve kaliteli bir taşıma ve nakliye hizmeti sunmaktadır. Montaj ve de-montaj konusu ise özellikle beyaz eşyalarda çok önemlidir. Bu konuda da eğitimli bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Personellerimizin bir kısmı de-montaj yaparken diğer kısmı bu eşyaların paketlenip zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Tüm taşıma işlemleri tamamı ile önceden konuşulduğu gibi planlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Sayıyer Evden Eve Nakliyat Eşyalarınız Güvenli Bir şekilde Gideceği Adrese Taşınır.

Sarıyer nakliyat firmasının taşıma ve nakliyat hizmetleri bununla sınırlı değildir. Sabahın erken saatlerinde başlanılan taşıma hizmetleri öğlene kadar araca yüklenir. Bu arada personel bir öğlen molası verir ve biraz dinlenmenin ardından daha sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam eder. Eşya ve yol mesafesine göre gün içerisinde verilen adrese eşyalar ulaştırılır. Daha uzun mesafeler ve ülkemizin en uzak bölgeleri için bu yolculuk bir günden fazla devam edebilir. Bundan sonraki aşama ise eşyaların sırasıyla güvenli bir şekilde indirilip adrese yerleştirilmesidir. Tüm de-montaj ve montajı yapılan eşyalarınız aynı şekilde montajlanır. Dolaplar, beyaz eşyalar, kıyafet ve kırılacaklar da müşteriyle anlaşıldığı şekilde yerleştirilir.

sariyer-evden-eve-nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat 'ta Anahtar Teslimi

Sarıyer evden eve nakliye firması olarak müşteri ile önceden yaptığımız sözleşme gereği anahtar tesliminde müşterinin tüm eksiklik ve zararları tespit etmesi için bir süreç gerçekleştiriyoruz. Garantili ve sigortalı taşıma hizmetleri sunan firmamız herhangi bir zarar, kırılma, kayıp, çizilme gibi durumlardan kendisi sorumlu oluyor ve eğer böyle bir durum tespit edilirse zararı maddi olarak karşılıyor. Ofis, villa, ev, bina, otel ve taşıma ve nakliye taleplerinizde ihtiyaç duyduğunuz her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taşımada güven, kalite ve uygun fiyatlı hizmet veren firmamız Türkiye’nin her yerine profesyonel taşıma hizmetleri götürmekte.

sariyer-nakliyat
scroll up