Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat İstanbul ilinin en firmalarından olup, müşteri memnuniyetine önem verilişimiz ile bilinip tercih edilen nakliyat firmalarından biriyiz. İstanbul ili içerisinde yer alan tüm bölgeler dahilin de evden eve nakliyatımız da mevcuttur. Büyük şehir de ev taşıması zor gelir insanlara. Biz ise sizlere en güvenilir, en temiz ve en kolay yöntemi sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile sizlerin değerlerine değer vererek, güvenceliğinizi önemseyerek taşınmak istediğiniz yerden , taşınmak istediğiniz yere gün içinde tertemiz ve eşlarınız hiç bir zarar görmeksizin teslim etmeyi amaçlıyoruz. Böylelikle siz müşterilerimizin memnuniyeti bizleri memnun ederek, amaçladığımız asıl güveninizi kazanmış oluyoruz. 

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Avcılar evden eve nakliyat oluşumuz gibi, istanbul ilinin bir çok ilçesinden başka bir ilçesine de nakliyat yapabilir veyahut ofisinizi dahil taşıyabiliriz. Sizlerle birlikte çalıştığımız da ekibimiz de bulunan insanları tanımak görmek ve işi nasıl yapacağımızı bilmek ister iseniz, sizlere ekibimiz de bulunan persollerimizin sıfatlarından söz etmek isteriz. Paketleyici işinde uzman arkadaşlarımız mobilya kurulum ve kaldırımı için mobilya ustalarımız ve asansörlü taşımacılıkta asansör hakimiyetine sahip uzun zamandır nakliyat işinde olan ustalarımız ile birlikte çalışıyoruz. 

Hepimizin gözünde taşınma işi zahmetlidir. Biz sizler için bu zor anları kolaştırmak üzere elimizden gelen tüm iyi çalışmalarımızı sizlere sunmaktayız. Mutfak ve özel eşyalar hariç tüm eşyalarınızı paketlemekte, taşımakta ve yerleştirmekte en iyisini tercih ederek çalışıyoruz. Tüm eşyalarınızı balonlu naylon ile paketleyerek kırılma olasılığını en aza indirgiyor, tüm eşyalarınız için sigorta yapıyoruz. 

Avcılar Nakliyat ; Neden en iyisi bizleriz ? 

Haricinde mobilya kaldırımlarında ise bir mobilyaya ait tüm vida, çivi gibi meteryalleri poşetleyip o mobilyanın parçalarını çok dikkatli kartonluyor ve havzası geniş nakliyat aracımıza yüklüyoruz. Yerleştirme işleminde ise, öncelikle bir odanın eşyalarını temiz bir şekilde yetleştirip daha sonradan başka bir odaya geçiyoruz. Böylelikle gün içerisinde taşınacağınız eve temiz bir şekilde yerleşmiş oluyorsunuz. Sizin değerleriniz bizim değerlerimiz için çok önemli bir husustur ve sebeple değerlerinizi benimseyerek sizlerle çalışıyor, samimi ve güler yüzümüzü eksitmeten hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Avcılar evden eve nakliyat olarak bizleri tercih etmekten asla pişman olmayacaksınız

İletişim
  • Karslı Ahmet Cad. Mürsel Sk. No:12 D:2 İçerenköy Ataşehir | İSTANBUL
  • Büyükdere Cd.No:97 P.K 34394 Mecidiyeköy | ŞİŞLİ
  • 444 6 075
  • 0212 211 03 83
  • 0532 412 83 12
  • info@nizamoglunakliyat.com