Eşya Depolama

Eşya Depolama

Biz Eşya depolama firması olarak tüm büyük nakliyat firmaları gibi sizlerin mağdur olmaması için depolama hizmeti de veriyoruz. Çünkü biliyoruz insanların güvenini kazandık mı gerisi zaten gelecektir. Bizde bu yolda yaptığımız çalışmalar sayesinde başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye de en çok tercih edilen nakliyat şirketlerinden biriyiz. Ve biliyoruz ki bu soldan sapmayıp bu yolda devam ettiğimiz sürece de tercih edilme oranımız daha da artacak. Biz kendimize güveniyoruz ve sizin de bize güvenmeniz için elimizden gelini yapıyoruz.

Eşya Depolamada Kullanılan Depolarımızın Özellikleri

Hali hazırda yıllardır hizmet veren Eşya depolama olarak bu sektörde daha da üstlere çıkarmayı planlıyoruz. Bu yüzden de taşıma işleminin yanında depolama hizmeti de veriyoruz. Her gün yeniliklere açık ekip arkadaşlarımızla kendimizi geliştirmek için çözümler üretiyoruz. Birçok firma eşyalarınız taşınırken sadece yol nakil sigortası yapar ve taşıma esnasında oluşan zararları karşılamazlar ve paketleme ve taşımaya da bu yüzden pek önem göstermezler. Ama bizim şirket olarak önemsediğimiz en önemli konulardan birisi paketlemedir.

İstanbul Eşya Depolama

Avrupa standartlarında hizmet veren İstanbul Eşya depolama olarak delikli sisteme sahip araçlarla, tozu içine almayan, özel bölmeli ve askılı taşıma hizmetine de sahip olan kusursuz hizmet sağlamaktadır. Bunların yanı sıra da verdiğimiz depolama hizmetiyle de rakiplerimizin önüne geçmek için çalışmaktayız. Sizlerin desteği ile başarılarımıza yeni başarılar ekleyerek yolumuzda ilerlemekteyiz.

İstanbul Eşya depolama işleminin en büyük faydası depolanan eşyalarınızın düzenli bir şekilde barkot numaralarıyla saklanmasıdır. İstediğiniz herhangi bir ürünün barkot numarasını söylediğiniz zaman eşyanız kolayca bulunur ve evinize teslim edilir. Böylece hiçbir zaman kaybı yaşanmaz. Ayrıca evinizin güvenlik önlemleri ile depolama alanının güvenlik önlemleri karşılaştırıldığında eşyalarınızın her türlü izlenmesinin ve bakımının yapıldığı depolama işlemini tercih etmeniz daha yararlıdır. Depolamak istediğiniz küçük eşyalar içinse daha küçük konteynırlar tercih edilerek evdeki kalabalığınız ortadan kalkar ve  belge, cd, dosya gibi eşyalarınız zarar görmeden saklanır. Bu eşyalara erişim sadece sizin aracılığınızla mümkündür.

İletişim
  • Karslı Ahmet Cad. Mürsel Sk. No:12 D:2 İçerenköy Ataşehir | İSTANBUL
  • Büyükdere Cd.No:97 P.K 34394 Mecidiyeköy | ŞİŞLİ
  • 444 6 075
  • 0212 211 03 83
  • 0532 412 83 12
  • info@nizamoglunakliyat.com