Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat hizmeti taşıma hizmetleri içinde en büyük risk taşıyan hizmetlerden birisidir. Bu hizmeti alacağınız firmanın tecrübesi ve deneyimine mutlak dikkat edin, Karar verirken sakın aceleci davranmayın, Sizlere vereceği ucuz fiyatlara aldanmayın, Biliniz ki her hizmetin kaliteli olabnilmesi bazı standartlara sahiptir. Buda belli bir fiyat standardı getirmektedir. Bugün nakliye ve taşımacılık hizmetlerinden yararlanıp mağdur olan müşterielrin çoğu eşyalarını ucuz ve resmiyeti olmayan firmalara taşıtmasından kaynaklanmaktadır.

Oysa bilselerki ucuz bir nakliye hizmeti alıp, uğradıkları zararın toplamı kalitli bir firmanın hizmeti gerçekleştireceği rakamdan kat kat azdır.  Ne olduğu belli olmayan sektörde zerre deneyime sahip olmayan firmalardan hizmet allıp mağdur olan müşterinin sektörü karalamasına asla izin vermeyiz, Çünkü bu hizmetr sektöründe uzun yıllardır deneyimi ile birçok başarılı nakliye gerçekleştirip edindiği müşteri referansı ile dürüst ve ahlaklı çalışan başta firmamız olmak üzere birçok nakliye firması vardır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Firmamız sektöründe başarı dolu bir hizmet geçmişi ile 32 seneyi geride bırakmış, sektörde hizmet vermeye başlamış ilk firmalardandır. Müşterinin eşyalarının kaliteli bir şekilde ilden ile nasıl taşınması gerektiğini iyi bilen, bunu bünyesindeki personeline de  aynı şekilde eğitime taabi tutarak öğreten firmamız hizmet esnasında müşteriye karşı çalışan personelinin de saygı göstermesini tembihlemektedir. Firmamız hiçbir zaman çok bilmiş bir firma gibi davranmamış, müşterinin tavsiyelerini, önerilerini şikayetlerini en iyi şekilde değerlendirip analiz etmiş, gerçekten haklı oldukları tezini savunarak, bu öneriler ve görüşlere göre kendisini sürekli geliştirip yenilemiştir.

Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerinde kendisine ilke edindiği ve bu istikamette hizmetlerini geliştiren prestijli  firma yapısı ile sektörün lider ve taleplerin karşılanması adına aranan isimlerinden olan firmamız, bünyesinde eğitip kadrosuna kattığı tecrübeli elemanları ile, titizlikle araştırıp gerçekten müşteri için eşyalarının güvenli taşınması adına gereken en kaliteli ambalaj malzemeleri ile gene hizmet öncesi ve hizmet sonrası sunduğu imkanları ile bu sektöre müşterinin farklı gözlerle bakmasını sağlamıştır.

Evin büyüklüğünün asla kalitesmizde bir aksamaya sebebiyet vermemesi için önceden eşyanın tespitinin yapılması adına sunulan ücretsiz ekspertiz hizmeti bilmenizi isterizki firmamız tarafından en deneyimli personel üst yönetici kadrosundan bir elemanımzla yapılmaktadır.
1+1 yada 5+1 ev ne boyutta olursa olsun tüm koşulları ve talepleri karşılayacak ekip, ekipman ve araçlarımız mevcuttur. Kullandığımız ekipmanlar uzmanlarca eşyaların sağlam taşınması adına kullanıulmakta, eşyanın türüne göre en verimli olacak malzmee seçilmektedir.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Şehirler arası nakliyat yada tüm nakliye hizmetlerimiz karşılıklı sözleşmeler dahilinde sigortalı bir taşımacılık hizmeti ile yapılmaktadır. Taşımacılık hizmetlerimiz İstanbul merkezli olmamıza karşın Türkiye 'de 81 ile yayılmış olduğunu bu illerde hizmetimizi size sunma adına şubelerimiz olduğunu bilmenizi isteriz.  Nakliyat bizim işimiz siz sadece seyredin ...

İletişim
  • Karslı Ahmet Cad. Mürsel Sk. No:12 D:2 İçerenköy Ataşehir | İSTANBUL
  • Büyükdere Cd.No:97 P.K 34394 Mecidiyeköy | ŞİŞLİ
  • 444 6 075
  • 0212 211 03 83
  • 0532 412 83 12
  • info@nizamoglunakliyat.com